X
تبلیغات
آشنایی با باسکول پند

باسکول جرثقیل معرفی شده همانند دیگر هم گروهی های خود به چاپگرداخلی مجهز شده است . باسکول جرثقیل با به کارگیری چاپگر داخلی می تواند فاکتور تولید کند . باسکول صنعتی 3 تن قابلیت اتصال به کامپیوتر رانیز دارد که با بهره گیری از این مزیت می توان اطلاعات ثبت شده در حافظه داخلی دستگاه را به کامپیوتر منتقل و اطلاعات موجود در باسکول را مشاهده ودر صورت لزوم اطلاعات موجود را تغییر داد.این کارایی برای کارخانه ها برای ثبت آمار سنجش دارای  اهمیت است اتصال به کامپیوتر موجب شده محدوده ی کاربری باسکول پند افزایش یابد .

ازدیگر امکانات باسکول آویز پند توانایی پارسنگ است .باسکول با بهره گیری از این توانایی قادر است وزن حالص کالا را نیز  محاسبه کند .روی نمایشگر بی سیمی پرینتر دار کیبرد عملیاتی واقع شده است . باسکول یک لودسل از جنس zemic دارد که به قلاب فولادی متصل شده است و از این راه باسکول پند وزن را می سنجد . زمیک از مشهورترین تولیدکنندگان لودسل در جهان است . باسکول جرثقیل 3 تنی پند از لحاظ کیفیت دارای استاندارد معتبر جهانی است .باسکول پند توسط مهندسین کارخانه پند ساخته می شود . صنایع پند درصنعت تولید و ساخت باسکول از برترین برندها است .  شرکت پند گستر نمایندگی صنایع پند باسکول سقفی را با ضمانت 14 ماه به فروش می رساند .

شماره تماس ويژه ي چها ررقمي :6123-021
تماس نمايندگي ها : 70-02133510970 ، 21-02166919619 ، 02166940107 ، 65-02155833430 ، 02166085712
نمايشگاه و فروشگاه:خيابان آزادي بعد از استاد معين ابتداي خيابان دکتر هوشيار پلاک 83 ط 3

<%= Title %>
برچسب ها: قابلیت های فنی باسکول آویز پند 3 تن مدل PT4000, | موضوع : | بازدید : 8

[ 1397/2/20 ] [ 14:58 ] [ محمد- حاجیلو ] [ ]

باسکول 1 تن توسط شرکت پند ساخته می شود که شرکتی ایرانی است . باسکول های صنعتی ساخته شده بدست شرکت پند اصولا " دارای کیفیت و استحکام بالایی هستند که این نکته یقینا " باعث افزایش طول عمر باسکول پند می شود . باسکول پند 1 تن یکی از انواع  باسکول های مدل PT4000 است .ظرفیت اندازه گیری موردی است که باعث متمایز شدن این باسکول پند از سایرانواع آن شده است . با پرداختن به این که مقدار ظرفیت باسکول آویز کاهش یافته حساسیت دستگاه افزایش یافته است .

خرید باسکول آویز برای آهن فروشی ها و کارگاه های صنعتی  بیشتر پیشنهاد می شود . به طور مثال : توزین یک تیرآهن فقط از عهده ی یک باسکول آویز بر می آید . باسکول 1تن مذکور در زمانی که بر روی جرثقیل کارگزاری شود به اسم باسکول جرثقیل و در زمانی که از سقف آویزان شود به اسم باسکول سقفی خطاب می شود.  باسکول صنعتی با حداکثر توانایی توزین 1000 کیلوگرم و دقت 500 گرم وزن را ارزیابی می کند .  نمایشگر باسکول آویزاز قسم LED است نمایشگر LED باعث وضوح دید اعداد از فاصله ی چند متری می شود . نمایشگر باسکول سقفی به صورت وایرلس و بی سیمی است . از آن جایی که معمولا" باسکول آویز  در محیط های باز مورد استفاده قرار می گیرد . لذا نمایشگر بی سیم  در محیط هایی که نتیجه توزین در فاصله‌ای دورتر از سیستم توزین مشاهده می شود کارایی و استفاده دارد . باسکول سقفی پند به چاپگر داخلی  مجهز است .باسکول دیجیتال به به کارگیری چاپگرداخلی فاکتورفروش صادر می کند . از مزیت های دیگر باسکول سقفی دسترسی به سایر قابلیت های نرم افزاری چون امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی را می توان اشاره داشت . شرکت پند گستر نماینده ی صنایع پند باسکول سقفی را با 14 ماه ضمانت به فروش می رساندو در صورت لزوم و بنا به درخواست مشتریان خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز انجام خواهد داد .

<%= Title %><%= Title %>

برچسب ها: باسکول آویز پند 1 تن مدل PT4000, | موضوع : | بازدید : 10

[ 1397/2/20 ] [ 14:57 ] [ محمد- حاجیلو ] [ ]
درباره وبلاگ

آرشيو مطالب
خبرنامه
جستجو در وبلاگ

آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 2
بازدید ماه گذشته : 8
بازدید سال گذشته : 8
کل بازدید : 63
امکانات وب